Kungälv, huvudkontor
Tel 0303-140 50
Fax 0303-199 16
Filaregatan 4
442 34 Kungälv
E-mail: info@tapflo.se

Klicka nedan för vägbeskrivning


                   

Ni kan även kontakta någon av oss direkt!

 

 

 Tapflo Jonas Kleen
 Jonas Kléen
 Innesäljare
 Tel: 0303-140 55
 E-mail: jonas@tapflo.se
 
Bild saknas
 Magnus Ericsson
 Innesäljare
 Tel: 0303-26 09 67
 E-mail: magnus@tapflo.se
 

 Patrik Johansson
 Säljare Mellansverige
 Tel: 0303-26 09 60
 E-mail: patrik@tapflo.se
 
 Tapflo Stefan Johansson
 Stefan Johansson
 Säljare med inriktning mot ytbehandling
 Tel: 0303-140 56
 E-mail: stefan@tapflo.se
 
Fredrik_Hellgren_Tapflo 
 Fredrik Hellgren
 Säljare Östra Sverige
 Tel: 0303-26 09 66
 E-mail: fredrik@tapflo.se
 
Svate Tapflo
 Svante Fogelhamre
 Säljare Södra Sverige
 Tfn: 0303-26 09 64
 E-mail: svante@tapflo.se
 

 Gunnar Theding
 Säljare Norra Sverige
 Tel: 0303-140 53
 E-mail: gunnar@tapflo.se
 

Tapflo Dan Körmark

 Dan Körmark
 Servicekoordinator/ Projektansvarig
 Tel: 0303-26 09 63  
 E-mail: dan@tapflo.se
 
Tapflo Mia Sipilä
 Mia Sipilä
 Lager / Logistik
 Tel: 0303-26 09 61
 E-mail: mia@tapflo.se

 

 

Övriga funktioner:
 
Malin Moberg
Ekonomi/ Personal
Tel: 0303-140 50
E-mail: malin@tapflo.se
 

Håkan Ekstrand

VD Tapflo AB
Tel: 0303-140 54
E-mail: ekstrand@tapflo.com
 

Hans Emanuelson
Controller
Tel: 0303-140 52
E-mail: emanuelson@tapflo.com
 

Henrik Borisch
IT & information
Tel: 0303-140 59
E-mail: borisch@tapflo.com

Nyheter RSS för Nyheter

Stora besparingar med omrörare monterad direkt på IBC tanken

Tapflo AB har inlett ett samarbete med Euromixers Ltd som har mer än 30 års erfarenhet av industriella mixers och omrörare.
2016-03-05

Tapflo ställde up på EuroExpo i Luleå

Tapflo styrde kosan norrut och ställde ut på EuroExpo mässan i Luleå. Där visade vi som vanligt upp en välfylld monter.
2015-11-26

Tapflo på EuroExpomässan i Sundsvall

Tapflo ställde ut på EuroExpo mässan i Sundsvall där vi visade upp en välfylld monter.
2015-09-01

Smoothflow – unika pulsationsfria membranpumpar från Tapflo

Tacmina (Japan) har tagit fram en serie pulsationsfria membranpumpar under samlingsnamnet Smoothflow. Pumparna som finns i tre modeller fungerar lika bra för såväl dosering som transport.
2015-06-25

Tapflo på Processteknikmässan i Göteborg

Tapflo AB hade tre lyckade mässdagar på Processteknik i Göteborg.
2014-10-10